Satıcı/Mağaza Öne Çıkarma Detayları

1

Ücretli Öne Çıkarma!

Satıcıyı/Mağazayı zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde desteklemek, tüm mağazayı-tüm ürünleri diğer mağazalardan-ürünlerden öncelikli olarak gösterim ve sergileme yaparak, satışlarını artırmaya yönelik verilen ücretli bir hizmettir. Alıcıyı kandırma, aldatma, hile yapma, farklı ürün gönderme vb. işlemlerde ücret iadesi yapılmadan verilen hizmet iptal edilecektir.

2

Ücretsiz Haklar!

Bazı Abonelik Planlarında pakete dahil olarak verilen ücretsiz öne çıkarma hakları, doğru ve dürüst satış ilkelerine bağlı olarak kullanılacaktır. Alıcıyı kandırma, aldatma, hile yapma, farklı ürün gönderme vb. işlemlerde verilen ücretsiz haklar ücret iadesi yapılmadan iptal edilecektir.

3

Öne Çıkarma Etkisi!

Ücretli veya ücretsiz hak ile alınan Öne Çıkarma paketlerinin mağaza ve ürün satışlarına %100 oranda etki edeceği veya herhangi bir ürünün %100 olarak satılacağının garantisi yoktur. Satışlardaki başarı oranı ürün durumu ve özellikleri, fiyatı, satıcı/mağaza profili gibi diğer etkenlere de bağlı olduğu unutulmamalıdır.

4

Öne Çıkarma İptali!

Satıcı/Mağaza öne çıkarma paketleri dijital ortamlarda anına ifa edilen hizmetler olduğundan, herhangi bir nedenle iptal işlemi veya iptal talebinde ücret iadesi yapılmaz.