Rozet Sistemi Detayları

1

Ücretli Rozetler!

Ücretli Rozetler Satıcıyı/Mağazayı zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde desteklemek ve satışlarını artırmak amacıyla kendilerini kanıtlamalarına imkan veren bir hizmettir. 

2

Rozet Kazanma!

Satıcı/Mağaza sorunsuz işlem ve satış yaptıkça rozetleri sırası ile ücretsiz kazanabilmektedir. Örnek olarak 10 işlemden 9 tanesi sorunsuz ve hatasız olarak sonuçlanırsa Başarılı Satıcı/Mağaza rozetini otomatik olarak ücretsiz bir şekilde alabilecektir. Diğer rozetlerde alıcı soru/cevap hızlılığı, kargo yönetimi, alıcı ve müşteri memnuniyeti, profesyönel ürün yönetimi ve tedariği gibi diğer işlemlerin başarı oranına göre verilecektir.

3

Rozet Etkisi!

Satın alınan veya kazanılan Rozetlerin ürün satışına %100 oranda etki edeceği veya satış artırmaya yönelik garantisi yoktur. Satışlardaki başarı oranı ürün durumu ve özellikleri, fiyatı, satıcı/mağaza profili gibi diğer etkenlere de bağlı olduğu unutulmamalıdır.

4

Rozet İptali!

Alıcıyı aldatmaya / kandırmaya yönelik işlemler ve ürünler sergileyen satıcıların almış olduğu bir veya birden fazla rozetler, ücretli veya ücretsiz olduğuna bakılmaksızın işlem durumu değerlendirilerek iptal edilebilir. Ücretli alınan ve sonradan iptal edilen rozetlerde ücret iadesi yapılmaz.