Playstationkiralama.com.tr

Mağaza Tanıtım Sistemine Hoş Geldiniz

Öncelikle değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz. Bu bilgilendirme ve tanıtım sayfası PlayStation Cafe ve Oyun Salonları, Mağazaları, Sıfır, ikinci el konsol ve aksesuar alım / satım yapan işletmeler ve Teknik Servis hizmeti veren işletmelere özel olarak hazırlanmıştır. Şehrinizde ve konumunuzda bulunan sizin gibi tüm işletme sahiplerine iletilmiştir. Bilgilendirme ve tanıtım sisteminde anlatılan ve tarif edilen tüm bilgiler sizin için büyük önem arz etmektir. Lütfen bir miktar zamanınızı ayırarak tanıtımı sonuna kadar inceleyiniz.

Daha iyi ve eksiksiz görüntüleme için lütfen bu sayfayı bilgisayar üzerinden inceleyiniz

Bu bilgilendirme sistemine erişim yetkisi aldığınıza göre bulunduğunuz şehir ve konumda alt yapı çalışmaları ve yazılımsal çalışmalar tamamlanmış demektir. Diğer şehirler ve konumlar için çalışmalar devam etmekte olup, yaklaşık 30-45 gün içinde tüm şehirler ve konumlar tamamlanacaktır.

PlayStationKiralama.com.tr Nedir?

playstationkiralama.com.tr Türkiye’nin en geniş ağına sahip ilk ve tek kurumsal oyun konsolları kiralama platformudur. Ülke genelinde yaklaşık 1500 konumda kiralama, alım / satım ve teknik servis hizmeti vermektedir.

PlayStationKiralama.com.tr Kimdir?

playstationkiralama.com.tr Sistem8 Teknoloji & Web Ajans tarafından geliştirilmiş bir projedir. Yaklaşık 5 yıldır planlanan bu proje 2020 yılı itibarı ile profesyonel bir sistem ile hayata geçirilmiştir. Sistem8 Teknoloji & Web Ajans en yeni teknolojileri dünya ile aynı anda kullanan, projelerinde hayata geçiren, 25 yıllık bir deneyime sahip olan %100 yerli bir yazılım firmasıdır.

PlayStationKiralama.com.tr Nerededir?

playstationkiralama.com.tr projesi başlamadan yaklaşık 2 yıl önce ülke geneli 48 farklı şehirde sektörle ilgili çeşitli etkinlikler düzenlenmiş, piyasa araştırmaları yapılmış, potansiyel müşteri portföyleri oluşturulmuş  ve çeşitli analizler yapılmıştır.

Yapılan analizler ile çeşitli stratejik ticari noktalar ve konumlar belirlenmiş, Erzurum ilimiz ilk Pilot şehir olarak seçilmiştir. Bu konumda yaklaşık 1 yıldır çeşitli testler ile başarı sonuçları analiz edilmiş ve hizmet vermeye başlanmıştır. Birinci stratejik konumumuz olan Erzurum merkezde 1 ofis ile hizmet veren playstationkiralama.com.tr stratejik sıralama ile Konya, Bursa, İzmir, Kocaeli, Antalya, Adana, Ankara, İstanbul ve diğer şehirlerde ofis açma çalışmalarına devam etmektedir.

Nasıl Çalışır?

Kiralama sisteminde ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz playstationkiralama.com.tr web platformu, platforma bağlı çeşitli uygulamalarımız veya çağrı merkezimiz aracılığı ile çeşitli oyun konsolları ve aksesuarlarını kiralamak için rezervasyon yapmaktadırlar. Kiralama sürecinde müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı tüm seçenekler alt yapımızda hazırlanmıştır. Eksik olan veya güncellemeye ihtiyaç duyulan alanlarda çalışmalar aralıksız devam etmektedir.

Yapılan rezervasyon sonrasında derhal gerekli hazırlıklar yapılarak müşterilerimizin seçmiş olduğu teslimat seçeneğine göre ürünler teslim edilmektedir. Yine seçilen geri teslimat seçeneğine göre ürünler teslim alınarak rezervasyon süreci tamamlanmış olur.

Bu Bir İş Ortaklığıdır

Ülkemizde faaliyet gösteren N11, GittiGidiyor, Trendyol ve benzeri çok satıcılı pazar yeri sistemleri ile tanışma imkanınız olmuştur. Alt yapımızı bir anlamda bu sistemlere benzetebilirsiniz. Mevcut yapımızın bu sistemlerden birçok farkı olmakla birlikte, en büyük farkı açılan mağaza için her hangi bir ücret talep etmemesidir. Ücretsiz açılan mağazalar kendi şehrinde ve konumunda sınırsız hizmet verebilmektedir. Çalışma şekli Kiralama ve Rezervasyon işlemlerinde %25 sistem komisyon tutarı ile tamamlanır. Örnek olarak 100 TL tutarında yapılan bir kiralama işleminde 25 TL sistem tarafından alınarak 75 TL banka hesabınıza hakediş olarak gönderilir.

Neden PlayStationKiralama.com.tr ?

Hepimizin bildiği gibi son 10 yılda daha da hızlı gelişen teknoloji ve internet kullanımının artması ile birlikte ticari faaliyetlerde fiziksel ortamlardan ziyade internet ortamına taşınmıştır. Bununla birlikte internet ve bilgisayar kullanımının mobil versiyonlara ve cep telefonlarına taşınması ile birlikte bu yoğunluk taşınabilirlik avantajı ile beraber daha da artmış durumdadır.

Gelecekte ticari faaliyetlerin %80 kısmından daha fazlasının internet ortamında gerçekleştirileceği ön görülmektedir. Bununla beraber insanlarımızın alışveriş alışkanlıkları, ürün ve hizmetlerin kapıya kadar iletilmesi, bir ürünün gerçek fiyatının anında internet üzerinden saptanabilmesi, kurumsal firmaların alıcı / satıcı arasında köprü kurması ve buna bağlı olarak güven probleminin ortadan kalkması gibi bir çok durum, müşterilerin mobil alışveriş yapmasına daha da fazla olanak sağlamaktadır. Ayrıca sektörümüzdeki kiralama işlemlerinde ki daha uygun fiyat avantajı, gürültüsüz ev / iş ortamı, servis imkanı gibi bazı extralar müşteriler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Yine kiralama ve diğer işlemlerin bir platform üzerinden yapılması, tüm siparişlerin kayıtlı takibi, yoğun iletişim trafiğinden arındırılmış destek sistemleri, kazanılan puan ve promosyonlar, indirimler, kampanyalar, müşteri sadakat programları ile oluşturulan hediyeler ve benzeri bir çok modüller ile tercih sebebidir.

Ayrıca Pandemi döneminde hep birlikte yaşadığımız, sokağa çıkma yasağında müşterilerimizin %90 oranındaki kısmının daha fazla internet ortamına yöneldiğini hep beraber deneyimledik.

Yukarıdaki verilen örnek analizler ışığında, fiziksel olarak yapılan tüm ticari faaliyetlerin, internet ortamına uyarlanması bir zorunluluk olarak karşımıza çıkmaktadır.

playstationkiralama.com.tr bu noktada, kurumsal anlamda sektördeki en büyük açığı gidermiş, profesyonel bir alt yapı ile kiralama, teknik servis, alım / satım ve en iyi hizmet deneyimi yaşatmak için oyun severlerin hizmetine sunulmuştur.

Bu büyük organizasyon ve sistemin içerisinde iş ortağımız olarak yer almanız ticari işlemlerinize büyük oranda katkı sağlayacak ve gelecek için her geçen gün daha da büyüyen bu sektörde işinize de büyük bir yatırım olacaktır.

Diğer Hizmetler ( Teknik Servis )

Teknik servis hizmeti yine ülke geneli yaklaşık 1500 konumda verilmekle birlikte, merkezi olarak’ta verilmektedir. Teknik servis sayfamızda gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Servis hizmeti almak isteyen müşterilerimizin tercihine göre arızalı cihazlarını playstationkiralama.com.tr servis merkezine veya müşterimizin bulunduğu konumdaki iş ortağımıza gönderebilir. Bu seçim tamamen müşterilerimize ait olacaktır. Merkeze gönderim seçiminde arızalı ürünler playstationkiralama.com.tr merkezine kargo yöntemi ile alınacaktır. Aynı şehirdeki teknik servis hizmeti için arızalı ürünler müşteri tarafından mağaza konumuna getirilecek veya belirli ücretler dahilinde servis ile müşteri adresinden alınacaktır.

Tam donanımlı teknik servis hizmeti veren işletmeler bu planda öncelikli olarak tercih edilecektir.

Bu hizmeti teknik servis yapabilme yeteneğine sahip olan, hali hazırda Kiralama sisteminde iş ortağımız olan PlayStation Cafe ve Salonlar da verebilecektir.

Müşterilerimizin kendi konumundaki Teknik Servis Noktasını tercih etmesi durumunda arızalı ürünler iş ortağımızın Teknik Servis Yönetim Bilgi Sistemine düşecektir. Çalışma şekli yine aynı oranda %25 sistem komisyonu olarak devam edecektir.

Teknik Servis Ana Sayfamız

https://servis.playstationkiralama.com.tr

Cihaz Durumu Sorgulama ve Takip Sistemimiz ( Demo : Referans Numarası 1 – Onarım Kodu 4IHNX1 )

https://servis.playstationkiralama.com.tr/tr

Teknisyen Giriş ve Yönetim Sistemi ( Çalışmalar ve Güncellemeler Devam Ediyor )

https://servis.playstationkiralama.com.tr/tr/panel/login

Demo – E-Posta : musterierz260@gmail.com – Şifre 52292600

Diğer Hizmetler ( Alım & Satım )

Sıfır ve 2. el konsol veya konsol aksesuarları alım satım işlemleri https://satis.playstationkiralama.com.tr platformu üzerinden yapılacaktır. Sisteme bireysel veya kurumsal tüm ziyaretçiler katılabilir. Açık artırma teklifleri, hemen al fiyatı ve benzeri çeşitli satma ve satın alma seçenekleri ile sadece bu sektörde hizmet verecektir. Sisteme katılan ve mağaza açan bireysel veya kurumsal müşterilerimiz için çeşitli üyelik planları oluşturulmaktadır. Bu üyelik planları arasında Ücretsiz, Komisyonlu, Aylık Ücretli, Yıllık Ücretli, Ürün Sınırlı ve benzeri şekilde planlar yer alacaktır. Planlar ilgili sayfada yer alacak ve kayıt aşamasında tercihe sunulacaktır.

Kurulan bu sistemle satıcılar güvenli ödeme alt yapısı, binlerce ziyaretçi tarafından görüntülenme, sadece bu sektörde hizmet verildiği için aranan ürünün tam anlamıyla bulunması gibi bir çok avantaja sahip olacaklardır.

Alıcılar için binlerce ürün içerisinden tam olarak aradığını bulma, ödeme güvenliği ve kurumsal işbirliği ile güvenli bir platform gibi bir çok avantajla tercih sebebi olacaktır.

Sipariş & Rezervasyon Yönetim Sistemi

Anlaşma sağlanan iş ortağımız için gerekli bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler doğrultusunda sistemde mağaza sayfası açılarak, konumlar mağazaya tanımlanacaktır. Sisteme giriş yapan mağaza, Hesabım menüsünde Mağaza Yönetimi sayfasından tüm işlemlerini yapabilir.

Mağaza Yönetim Sistemi tüm platformlarda çalışabilecek biçimde (Responsive) tasarlanmıştır. Ancak tam yönetim ve kontrol için bilgisayarınızdan açmanız ve sürekli açık kalması istenmektedir.

Demo mağaza yönetim sayfamızdan Sipariş & Rezervasyon sistemini test edebilirsiniz.

https://www.satis.konsolmatik.com adresinden Giriş Yapınız.

Kullanıcı Adı: ahmet_altunbilek
Parola: BjNcPOK6j8Bf

Giriş sonrası otomatik yönlendirme yapılacaktır. Yönlendirme olmaz ise Hesabım bölümünden Mağaza Yönetimine giriş yapınız.

Örnek Mağaza sayfası ve URL’si aşağıdaki gibidir.

https://www.satis.konsolmatik.com/magaza/erzurum-oyun-konsolu-kiralama/

İş Ortağı Seçimleri Nasıl Yapılacak?

Gelen başvurular özenle incelenerek çeşitli kriterlere dayalı olarak seçim yapılacaktır. En başta iş yerinin Ticari Ahlak durumu göz önünde bulundurulacaktır. Ardından iş disiplini, sisteme göstereceği özen, düzenli ve eksiksiz çalışma prensibi, konsol sayılarındaki yeterlilik, oyun çeşitliliği ve güncelliği, teknik servis kabiliyeti, müşteri adresine servis yapabilme yeteneği, müşteriler ile güler yüzlü iletişim gibi çeşitli özellikler değerlendirmeye alınacaktır.

Ayrıca şehirlerin büyüklüğüne göre iş ortağı sayısı değişebilmektedir.

İzmir örneği üzerinden gidelim. İzmir’de yaklaşık olarak 120 konumumuz bulunmaktadır. Merkez harici ilçeler şehir merkezlerine uzaklıklarından dolayı kendi konumlarındaki iş ortakları ile çalışılması daha olasıdır. Ayrıca müşteri rezervasyon yaparken 2 adet teslim alma seçeneği sunulur. Mağazadan kendim alacağım ve Evime / İş Yerime Servis Yapılsın ( Ücrete Tabi ) Seçeneği.

Şehirlerdeki iş ortaklarımız için 4 önemli husus yer almaktadır.

 • Anlaşma yapılan tek bir iş ortağı ile servis imkanları elverişli ise şehrin merkezi tüm konumlarına servis yapılabilir. Merkez dışı ilçeler hariç tutulabilir. İş ortağı istek dahilinde merkez dışı ilçeler / köyler / kasabalar için müşteri konumuna servis fiyatı fahiş olmayacak şekilde ayarlanabilir.
 • Mağazadan kendim teslim alacağım seçeneği seçilirse müşteri konumu tek bir iş ortağı mağaza konumuna çok uzak olabilir. Bu durumda müşteri talepten vazgeçebilir. Bu tarz işlemlerde müşterinin mağaza konumundan kendisinin alması seçeneği kapatılarak sadece servis seçeneği aktif edilebilir. Tek iş ortağı olan mağaza bu tarz taleplerde servis için makul oranlarda ücretli veya ücretsiz servis imkanı yapabilir.
 • Çözüm için tek bir iş ortağı olan mağazamız merkezi bazı uzak konumlara da ücretsiz veya makul seviyelerde servis yapılabilmesi konusunda görüşülebilir. Veya örnek olarak şehir 4 bölgeye ayrılarak 4 iş ortağı şeklinde çalışma yapılabilir.
 • Tercihimiz kar payını dağıtmadan 1 veya 2 iş ortağı şeklinde tüm konumlara ücretli / ücretsiz servisler şeklinde görüşme yapılıp bir karara varılarak sürüm üzerinde çalışma yapmaktır.

Ödemeler Nasıl ve Ne Şekilde Olacak?

Sistemde 3 ödeme yöntemi ile hizmet verilmektedir.

 1. Kredi Kartı İle Online Ödeme
 2. Banka Havale / Eft Seçeneği ile
 3. Teslimat anında kapıda nakit ödeme

İlk 2 yöntemde alınan ücretler playstationkiralama.com.tr havuz hesabında biriktirilir. Rezervasyonun tamamlanması ile iş ortağımız %75 ücretini almaya hak kazanır. Her hafta Pazartesi günleri mesai saatleri içinde 1 hafta içinde kazanılmış hakedişler iş ortağı banka hesabına gönderilir. Sistem her pazartesi iş ortaklarımız adına otomatik para çekme bildirimi yapacaktır.

3. yöntemle iş ortağımız veya iş ortağımıza ait kurye veya personel tarafından nakit olarak alınan ücretler iş ortağımızda kalır. Siparişe ait tüm kayıtlar sistemde saklanır. Hangi müşteri hangi yöntemle ödeme yapmış yönetim panellerinden izlenebilir. İlk 2 yöntemde olduğu gibi her Pazartesi İş Ortağımız elden nakit olarak aldığı ücretin %25 kısmını sistem banka hesabına gönderir. Bu işleme Ters Para Çekme işlemi denilmektedir. Mağaza yönetim Panelinizde yer alan Para Çekme menüsünde yer almaktadır. Ters Para Çekme işlemi yine sistem tarafından otomatik olarak her Pazartesi bildirim yapar.

Sözleşme Nasıl Yapılacak?

Anlaşma yapılan iş ortağı ile 1 yıllık çalışma sözleşmesi yapılır. Herhangi bir fesih durumu meydana gelmez ise sözleşme her yıl yenilenir.

Sistemdeki Fiyatlar Sabit mi?

Sistemde mevcut olan konsol rezervasyon, servis ücretleri, teknik servis ücretleri ülke geneli ortalama fiyatlar üzerinden belirlenmiştir. Bu fiyatlar konumlara ve iş ortaklarımız ile çalışma koşullarımıza bağlı olarak makul ölçülerde değişiklik gösterebilir. Alım & Satım sistemindeki ücretler bireysel ve kurumsal müşteriler tarafından belirlenmektedir.

Sistem tarafından belirlenen komisyon oranları 1 yıllık sözleşme süresince sabit kalır. Yeni yıl için yapılacak olan sözleşmede komisyon oranları genelde aynı kalır. Ancak her hangi bir aksilik, ekonomik koşullardaki ani değişiklik, enflasyon oranları ve benzeri ekonomik olaylar karşısında farklılık gösterebilir.

Konsol Kiralama ücretleri, servis ücretleri, teknik servis ücretleri Türkiye ortalaması alınarak, ekonomik şartlar göz önünde bulundurularak, piyasa şart ve koşullarına göre güncellenebilir.

Yeni İmkanlar Olacak mı?

Sistemimiz kendini sürekli güncelleyerek yeni fırsat ve imkanlara olanak sağlamaktadır. Sektörümüzle alakalı yenilikler ve yeni iş imkanları için takipte kalmanızı rica ederiz. PlayStation Oyunları, PSN Kardeşliği ve PSN Plus Abonelikleri gibi bazı çalışmalarımız devam etmektedir.

Sözleşme Fesih Durumları

İş ortaklarımız da aradığımız en önemli özelliğin ticari ve ahlaki durumlarının uygun olmasından bahsetmiştik. Sözleşmenin başlıca feshedilme sebeplerinden bazıları şunlardır.

 • Gelen sipariş ve rezervasyonların düzgün işlenmemesi.
 • Gelen sipariş ve rezervasyonların zamanında iletilmemesi.
 • Gelen sipariş ve rezervasyonların sistem üzerinden anlık ve düzenli olarak raporlanmaması.
 • Müşterilerin kiralama sözleşmelerinde illegal işlem yapılması.
 • playstationkiralama.com.tr sayfasındaki Kiralama Sözleşmesini değiştirerek işlem yapmak veya farklı sözleşme kullanmak.
 • Müşterilerden alınan kimlik bilgilerinin farklı alanlarda izinsiz olarak kullanılması ve kaydedilmesi.
 • Mağazaya gelen veya farklı bir şekilde iletişim kurulan müşterileri kendi lehine çevirmeye çalışmak.
 • Müşterileri farklı fiyatlar veya farklı teklifler ile farklı alanlara veya kendi adına yönlendirme yapmak.
 • Herhangi bir alanda veya mecrada playstationkiralama.com.tr adına izinsiz işlem yapmak / yaptırmak.
 • playstationkiralama.com.tr adını / markasını kötüye kullanmak / karalamak.
 • Teslimat anında kapıda ödeme yöntemi ile alınan ücretlerin sistem komisyonlarını ödememek veya geç ödemek.
 • Müşteriler ile gereksiz ve haksız yere tartışmaya veya münakaşaya girmek.
 • Müşteriler ile yapılan kiralama sözleşmelerinin asıllarını her ay düzenli olarak playstationkiralama.com.tr merkezine göndermemek.

Gelen siparişlerin müşterilere zamanında teslim edilmesi ve durum bilgilerinin sistem tarafına anlık olarak işlenmesi önemli bir konudur. Müşterilerin özel kimlik bilgilerini farklı alanlarda kullanmak yasal bir suçtur. Ayrıca yapılan sözleşmeler 2 nüsha halinde yapılmalıdır. Yapılan bu sözleşmeler her ay düzenli olarak merkeze gönderilmelidir. Müşterilerimiz ile her ay düzenli olarak çeşitli görüşmeler yapmaktayız. Yukarıda bahsi geçen fesih durumlarından herhangi birinin saptanması, tespit edilmesi durumunda mevcut Mağaza geri dönüşümü olmayacak şekilde süresiz olarak sistemden atılacaktır.

Mağaza Adı Ne Olacak?

Kiralama ve Rezervasyon sistemimizde Arama Motoru Optimizasyonu konusunda gerekli çalışmalar yapılmış ve yapılmaya devam edilmektedir. SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) açısından Mağaza kurulumlarında mağaza isimleri kullanılmamaktadır. Bunun yerine sizi ve şehri daha iyi ifade edebilecek Google, Yahoo, Bing, Yandex gibi arama motorlarında daha iyi sonuçlar alabilecek Şehir isimleri ve bazı özel kelimeler kullanılmaktadır.

Site & Uygulama İçi Reklamlar

Kiralama ve Rezervasyon sistemimizde 6 adet reklam alanı bulunmaktadır. Bu reklam alanları ve yayınlanma biçimleri Kullanıcıyı rahatsız etmeyecek şekilde düzenlenmiş ve dizayn edilmiştir. Google Adsense tarzı rahatsız edici dış reklamlar kullanılmamaktadır. Reklam alanlarının yayınlanma süresi 1 aydır.

İlk 5 reklam alanımız iş ortaklarımızın tanıtım ve iş yoğunluğuna yönelik olarak düzenlenmiştir.

6. reklam alanı anlaşma yapılan çeşitli oyun firmaları tarafından yapılan sponsor oyun reklamları dır.

İş ortaklarımızın reklam alanları sponsor istek ve talep dahilinde değerlendirilmektedir. Herhangi bir zorunluluğu yoktur. Reklam alanları sıralaması ve ücretlendirilmesi mobil gösterimlere dayalı hesaplanmaktadır. Aynı reklam alanı için farklı şehirlerden ve farklı iş ortaklarımızdan gelen reklam talepleri, tüm şehirlere ve iş ortaklarımıza eşit fırsat verilmesi amacıyla her ay kura çekimi ile belirlenecektir. Aynı reklam alanında birden fazla talep olmaması halinde ilk talep değerlendirilecektir.

Mobil gösterime ait örnek sponsor şehirler ve aylık ücretlendirmeler aşağıdaki gibidir.

Site & Uygulama Dışı Reklamlar

playstationkiralama.com.tr Kiralama, Rezervasyon, Teknik Servis ve Alım & Satım platformları için çeşitli mecralarda reklam çalışmaları yapmaktadır. Diğer sistemlerde alışık olduğunuz reklam katılım payı sizden istenmemektedir. Sistem kendi adına yapılan tüm reklam çalışmalarını ve maliyetlerini üstlenmektedir.

Reklamlarımız stratejik konum ve stratejik zamanlamalara göre değişiklik göstermektedir.

Reklam Çalışmalarımız Yerel ve Ülke Geneli yapılmaktadır. Başlıca kategorilerimiz aşağıdaki gibidir.

 • Arama Motorları ( Google Ads )
 • Sosyal Kanallar ( İnstagram, Tiktok )
 • Yerel, Ulusal Radyo ve TV kanalları
 • Çeşitli şehirlerde Billboard ve Toplu Taşıma Araç Durakları
 • Toplu Taşıma Araç Giydirme
 • Çeşitli binalarda giydirme reklamlar
 • Çeşitli web siteleri
 • Google konum reklamları
 • Youtube ve diğer video reklamlar
 • AVM reklam alanları
 • Çeşitli mobil uygulamalar
 • Çeşitli oyun firmaları tarafından geliştirilen Oyun İçi Reklamlar
 • SMS ve E-Posta Reklamları
 • Sinema Salonları Film arası reklamlar
 • Android Google Play, IOS App Store, Samsung Galaxy App Store ve PlayStation Store uygulama marketleri
 • ve en çok oynanan oyunlardan bir tanesi için Oyun İçi Reklam görüşmelerimiz devam etmektedir.

Müşteri Puan ve Kupon Yönetimi

playstationkiralama.com.tr bazı dönemlerde çeşitli kampanyalar, promosyonlar, puanlar ve indirim kuponları düzenleyebilir. Bu işlemlerden kaynaklanan indirimlerden iş ortaklarımız etkilenmeyeceklerdir.

Müşteri Konum Bilgisi

Eve / İş yerine servis rezervasyon ve siparişlerinde müşterilerimizden gerekli konum bilgileri alınmaktadır. İş ortağımıza WhatsApp destek hattımızdan ilgili konumlar iletilmektedir. Mağazadan teslim alacağım seçeneğinde mağaza konumu müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

Tam Kapasite Çalışma

İş ortaklığı anlaşmamız yapıldıktan sonra mağaza anında kurulur ve gerekli çalışmalara başlanır. Çalışmalar bölge ve konumlara göre farklılık göstermektedir. İş Ortağımız olduğunuz andan itibaren tam kapasite hizmet verme süremiz tahmini olarak en az 3 ay en fazla 2 yıldır.

Verilen bu süreler Google SEO çalışmaları, reklam dönüşümleri, yeniden pazarlama gibi çeşitli pazarlama teknikleri ile dönüşüm zamanlamalarını ifade eder. Şehir ve bölgelere, potansiyel müşteri hedeflerine göre değişiklik gösteren dönüşüm oranları ortalama olarak 1 yıl içerisinde başarıya ulaşır.

Kurulan bu sistem kısa vadede değil uzun vadede büyük dönüşümler alacağımız bir sistemdir. Bu nedenle bazı zaman aşamalarını sabrederek birlikte geçireceğimizi bilmenizi isteriz.

Faturalandırma ve Vergi

Başarı ile sonuçlanan her sipariş için hakedişiniz her hafta pazartesi ödenir. Kapıda ödeme seçeneği ile sizin tarafınızdan alınan ödemelerin %25 komisyon tutarı yine her hafta Pazartesi tarafımıza ödersiniz. Para Çekme / Ters Para Çekme sistemindeki karşılıklı ödenen tutarlar için KDV dahil hizmet faturaları kesilir. Faturalar haftalık veya aylık şeklinde olabilir. Bu konuda görüşme yapılacaktır. Sistemdeki tüm fiyatlara KDV dahildir.

Örnek olarak 100 TL olan bir işlemde müşterimiz Kredi Kartı veya Havale yöntemi ile ödeme yaparsa 100 TL tutarında olan bu fatura bizim tarafımızdan müşteriye kesilir. Alınan 100 tl ödemenin 75 TL olan kısmı size gönderileceği için 75 TL tutar karşılığında bize hizmet faturası kesersiniz. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile ödeme yapılırsa 100 TL tutarında olan ödemeyi elden siz aldığınız için müşteriye faturayı siz kesersiniz. 25 TL tutarında bize ödeme yapacağınız için 25 TL tutarında tarafınıza hizmet faturası keseriz.

Kazançlardan doğan vergi ve benzeri ücretler tarafların kendilerine aittir.

Anlaşma Sağlanamadı

Yukarıda bahsi geçen tüm şartlar ve koşullarda hiç bir mağaza ile anlaşma sağlanamaması halinde playstationkiralama.com.tr kendi cihazları ve personelleri ile birlikte ilgili bölgede, şehirde ve konumlarda kendi adına hizmet verecektir.

Değerli vaktinizi ayırdığınız ve bu bilgilendirme sistemini incelediğiniz için teşekkür ederiz. Tüm işletme sahiplerine hayırlı ve bol kazançlar dileriz.

Olumlu veya Olumsuz kararınızı lütfen 3 gün içinde yanıtlayınız.

Şartları Kabul Etmiyorum Şartları Kabul Ediyorum ve Başvuru Yapmak İstiyorum

Kayıt sayfası erişim şifresi 522926